Türkler titreşimli kondomu sevdi!

Titreşim halkasının sarsıcı etkisini yatak odasına taşıyan Fiesta Vibe hepsiburada.com'da en çok satılan kondom ürünü oldu...

29.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Titreşim halkasının sarsıcı etkisini yatak odasına taşıyan Fiesta Vibe hepsiburada.com’da en çok satılan kondom ürünü oldu.

Fiesta, Fiesta Vibe ile Türk tüketicilerin nabzını yakaladı. Kullanıcılarının cinsel yaşamına hareket katan Fiesta Vibe, Ramazan ayında satışa sunulmasına rağmen, Fiesta ürünlerinin ana satış kanallarından olan hepsiburada.com’da en çok satılan kondom ürünü oldu. hepsiburada.com’da 21.000 ürün içinden en çok satanlar listesine giren Fiesta Vibe’ın tavsiye edilen satış fiyatı ise 12 TL. Bu sitede kondom kategorisinde ilk 6 ürün için 4 Fiesta ürünü bulunuyor ve şu anda liderliği Fiesta Vibe sürdürüyor.

Çiftlerin yaşadığı hazzı ve uyarılmayı artırmak için tasarlanan 3 konturlu Fiesta Vibe 35 dakikaya kadar kullanılabilen tırtıklı ve titreşimli bir halka (O-Ring) içeriyor. Kondom üzerine yerleştirildiğinde yoğun bir titreşim hissi veren tırtıklı ve titreşimli halka çiftlere sarsıcı derecede eğlenceli bir deneyim sunuyor. Titreşimiyle hem erkek hem de kadın için yoğun zevk sağlayan halka toplam 35 dakika süreyle ya da açıp kapatılarak birden fazla kullanılabiliyor. Ağırlıklı satış kanalı eczaneler ve online siteler olan Fiesta Vibe diğer Fiesta çeşitlerinden farklı olarak 3’lü paketlerde satılıyor.

Fiesta Pazarlama ve Satış Müdürü Yakup Aydoğan konuyla ilgili şunları belirtiyor: “Fiesta ürünlerimizi eczanelerde ve online sitelerde satışa sunuyoruz. Ürünlerimizin satışı eczanelerde de başarılı bir şekilde devam ediyor. Fiesta Vibe ve Fiesta Baggy ürünlerimize eczanelerden de çok talep oldu. Ancak internetteki satışlarda müthiş bir artış olduğunu görüyoruz. Bunun nedeninin de tüketicilerin ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgiyi rahatça alabilmesi ve tüketiciyle doğrudan buluşma olanağı olduğunu düşünüyoruz. Ramazan’da satışa sunduğumuz halde bu kadar ilgi gören ve tüketiciler tarafından tercih edilen Fiesta Vibe farklı bir ürün olduğu için bu ilginin daha çok artacağına inanıyoruz. Fiesta Vibe’a olan bu ilgi bizim stratejimizi de doğruluyor. DKT Türkiye olarak amacımız eğlenceli ürünlerle korunmayı teşvik etmek. Türk tüketicilerini farklı, eğlenceli, kaliteli ve aynı zamanda uygun fiyatlı ürünlerle, dünyayla eşzamanlı olarak buluşturmaya devam edeceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.