Türkiye’nin ilk yerli medya ajans networkü faaliyete başladı

Her biri sektörde uzman medya planlama ve satın alma hizmeti yürüten şirketler; hizmet verdikleri markalara daha fazla değer katmak için MEDD Group çatısı altında toplandı.

24.09.2012 - 09:46 | MediaCat

Her biri sektörde uzman medya planlama ve satın alma hizmeti yürüten şirketler; hizmet verdikleri markalara daha fazla değer katmak ve sektörün gelişimine katkı sağlamak için MEDD Group çatısı altında toplanarak yeni bir çözüm merkezi oluşturdu.

Media Club, Partner Medya, Speed Medya, Tepaş ve Virtus Media ortaklığıyla MEDD Group; Levent MetroCity’de Ağustos’da faliyetlerine başladı. Grubun başına uzun yıllar global medya ajanslarında çeşitli görevler yürüten ve Virtus Media’nın kurucularından olan Rüstem Derin getirildi.

Medd Group Başkanı Rüstem Derin, tamamı yerli sermayeli ajanslar olarak “globalleşen ilk yerli medya gücü” olmayı hedeflediklerini, stratejik medya planlama ve satın alma sürecinin tüm aşamalarında da referans merkezi olacaklarını söyledi. Üye ajansların deneyimlerini merkezde toplamak, analiz etmek, yorumlamak ve anlamlı sonuçlar çıkarmanın yanısıra deneyimlerini çözüm ortaklarıyla paylaşıp danışmanlık hizmeti vereceklerini belirten Derin, amaçlarının rakip ajanslarla rekabet eşitliği sağlamak, araştırmalar ve analizlerle sektöre yön göstermek, sektördeki bilgi kirliliğini toparlamak olduğunu ifade etti.

MEDD Group, dışarıdan alınan radyo, digital ve yerel planlama hizmetleri için konkurlar açtı. 28 Eylül’e kadar devam edecek olan sürecin ardından sonuçlar 3 Ekim’de açıklanacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.