MediaCat

“Türkiye finans sektörü takdir edilmeye değer”

Sardis Ödülleri’nin ikinci yılında jüri başkanlığını üstlenen Tayfun Bayazıt sektörün pazarlama, teknoloji ve inovasyon konusundaki maharetini ödüllendirecek organizasyonun önemli bir boşluğu doldurduğuna inanıyor.

“Türkiye finans sektörü takdir edilmeye değer”

Bankalar, sigorta şirketleri ve fintek şirketlerinin yanı sıra finansal kuruluşlara hizmet veren ajansların boy gösterdiği, Türkiye finans ekosistemindeki inovasyon ve pazarlama başarısını kutlayan Sardis Ödülleri ikinci yılında. Ödüllere bu yıl jüri başkanı olarak büyük katkı sağlayan Tayfun Bayazıt ile Sardis’in sektördeki yerini ve Türkiye finans ekosisteminin pandemi döneminde verdiği sınavı konuştuk.

Bayazıt, kısa süre içinde başvuruları değerlendirmek üzere birlikte mesai yapacağı jüri üyelerine ve Sardis Ödülleri’ne katılan/katılmayı düşünen paydaşlara da kıymetli mesajlar verdi.

“Hep hayret etmişimdir, challenging kelimesinin gerçek anlamda Türkçe karşılığını nasıl bulamadık diye… En challenging pazarlardan biridir burası” diyen Bayazıt’ın beklentisi, 2020 itibarıyla geçirdiğimiz bu zor zamanlarda dahi ortaya çok iyi işler koyduğunu bildiği sektörün performansının Sardis’te de karşılık bulması.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.