Türkiye’nin en büyük Apple Premium Reseller‘ı İstanbul İstinye Park’ta açılıyor

9. Apple Premium Reseller Pupa İstanbul’un yeni alışveriş merkezi İstinye Park’ta kapılarını açıyor.

09.11.2007 - 13:57 | MediaCat

Bağdat Caddesi Myra, Şişli Artı, Kadıköy Formnet, Kanyon Troy, Akatlar Mayadrom Pupa, Meydan M1 Lydia, İzmir Egemek ve Ankara Karakaya’dan sonra 9. Apple Premium Reseller Pupa İstanbul’un yeni alışveriş merkezi İstinye Park’ta kapılarını açıyor.

İletişimin ve teknolojinin yeni adresi olacak olan Pupa APR açılışı 17 Kasım Cumartesi günü saat 11.00’deApple IMC/Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık ve Pupa`nın ortaklarından Kerim Murtezaoğlu, Metin Ölken ve Bora Betin`nin evsahipliği ile gerçekleşecek.


iPod Touch görücüye çıkıyor

Dünyada fırtınalar estiren Apple’ın yeni harikası iPod Touch da ilk defa Pupa açılışında Türk kullanıcılar ile buluşacak. Açılışa gelenlerin SMS yarışması ile bir tane iPod Touch kazanacağı etkinlikte, Elektrodeband grubu da müzikleri ile renk katacak. Ayrıca Kasım ayının sonuna kadar sürecek kampanya dahilinde; 17 Kasım günü herhangi bir Apple ürünü alan herkese 200 YTL değerinde hediye çeki verilecek ve bu çek kişinin daha sonraki 1000 YTL ya da üzerindeki alışverişinde geçerli olacak.

Apple, tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor!!!
APR’lar tüketicilerin sadece alışveriş amaçlı ziyaret etmediği ,aynı zamanda buluşma noktası olan, katma değeri yüksek bir teknoloji merkezi olarak da hizmet veriyor. Sayısı hızla artan APR’lar ile Türkiye’de Apple markasının ve ürünlerinin bilinirliğini artırmayı hedefleyen Apple IMC, Apple Premium Reseller’larla yaygınlaşmayı hedefliyor. Eğitimli satış elemanları ile tüketicilere sergilenen ürünleri yakından inceleme ve deneme fırsatını sunan APR’lar teknoloji dünyasına açılan bir kapı niteliğini de taşıyor.

Basın İletişimi: GCI Istanbul, Özge Aksoy, ozge.aksoy@grey.com.tr, 212-290 28 20

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.