Turkcell’liler parmak kaldırmaya devam ediyor

Turkcell yoğun ilgi üzerine 'İndirim İsteyen Turkcell'liler Parmak Kaldırsın' kampanyasında ikinci dönemi başlattı...

12.05.2009 - 15:13 | MediaCat

‘İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın’ kampanyası Turkcell müşterileri tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı. Turkcell’liler toplam 1,5 milyon kez kampanyadan faydalanarak, Turkcell’li oldukları için toplamda 22 milyon TL’lik tasarruf sağladı.

Turkcell, Türkiye’nin 20 önemli markasıyla yaptığı ve indirimler, dakikalar, kontörler kazandıran ‘İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın’ kampanyasında yoğun ilgi üzerine ikinci dönemi başlattı. Yeni kampanyada Turkcell’liler çok daha avantajlı. Turkcell müşterileri indirimlerin üzerine seçili ürünlerde minimum ekstra %25 indirimden daha faydalanacak!

Turkcell ‘İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın’ kampanyasında toplam 20 markada, 2.176 mağazada sadece Turkcell’lilere sunulan avantajlarla sadece 7 hafta gibi kısa bir sürede Turkcell müşterileri 22 milyon TL’lik ek indirimden yararlandı. 11 Mayıs’ta başlayacak ve 30 Haziran’a kadar geçerli olacak yeni ‘İndirim İsteyen Turkcell’liler Parmak Kaldırsın!’kampanyasında da Turkcell müşterilerine hazır giyim, akaryakıt, ayakkabı-çanta, yiyecek-içecek, gözlük-lens, mücevher ve oyuncak harcamalarında indirimler, dakikalar, kontörler kazanacak. Kampanyadan faturalı ve HazırKartlı, bireysel ya da kurumsal tüm Turkcell müşterileri yararlanabiliyor.

Yeni kampanyada indirimlere ek, Turkcell’lilere özel minimum %25 indirim daha!

Turkcell’liler 30 Haziran’a kadar İnci, Sabri Özel, Ramsey, KİP, Polo Garage, Tchibo, Joker, Shell, Atasay, Divarese, Fabrika, Yeşil, Silk&Cashmere, Boyner, Göz Grup, Damat Tween, D’S, Burger King, Popeyes ve Sbarro’da kazanmaya devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.