Turkcell’in yeni reklamında sürpriz iki isim

Turkcell yeni bir yıla yaklaşırken müşterilerine sunduğu tüm avantajları Turkcell’liler Yaşadı sloganıyla...

22.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell yeni bir yıla yaklaşırken müşterilerine sunduğu tüm avantajları Turkcell’liler Yaşadı sloganıyla duyurmaya başlıyor. Turkcell Nar kampanyası Turkcell’liler Yaşadı serisinin ilk filmi. 

Turkcell’in Nar Paketleri için hazırladığı reklam kampanyası için yaratılan Nar Biraderler tiplemelerini ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve yeşil sahalarda iz bırakmış, yeni dönemin meşhur dansçısı Pascal Nouma başarıyla ekrana taşıyor. Reklamda kullanılan Nar şarkısı, geçen yazın hit’lerinden Serdar Ortaç’ın “Poşet” şarkısının Turkcell Nar Kampanyası için uyarlanmış hali.

Turkcell Nar için hazırlanan projenin ilk ayağında Serdar Ortaç ve Pascal Nouma kılık değiştirerek; Sertaç ve DJ Numan olarak 19 Aralık pazar günü Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz programına katıldı. Reklam senaryosuna göre; amatörce müzikle uğraşan bu iki gencin kaderi o gece Yetenek Sizsiniz programında söyledikleri şarkıyla bir anda değişiyor. İkili 1’e 5 veren Turkcell Nar için yazdıkları şarkı ve sahne ile Nar Biraderler olarak bir gecede şöhreti yakalıyor ve çektikleri klip her kanalda yayınlanıyor.

Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin hazırladığı reklam kampanyasının farklı başlangıcı ve ilginç öyküsüyle ses getirmesi bekleniyor. Bu eğlenceli projenin yapımcılığını Böcek Yapım üstlenirken, yönetmen koltuğunda yine çok deneyimli bir isim, Ömer Faruk Sorak var.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…