MediaCat

Turkcell’e uluslararası ödül

Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenlenen 12. GSM Ödülleri Yarışması’nda Turkcell’e “Turkcell-im geldi sıkıntı bitti” reklamıyla

Turkcell’e uluslararası ödül

Dünya GSM Birliği (GSMA) tarafından düzenlenen 12. GSM Ödülleri Yarışması’nda Turkcell’e “Turkcell-im geldi sıkıntı bitti” reklamıyla “En İyi Televizyon ve Radyo Reklam Yayın Ödülü” verildi.

215 ülkeden 700 GSM operatörünün üye olduğu Dünya GSM Birliği tarafından İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen yarışmada Turkcell, ‘En İyi Televizyon ve Radyo Reklam Yayın Ödülü’ kategorisinde finale kalan 5 aday arasından seçildi.

Turkcell Genel Müdürü Ciliv, dünyanın birçok ülkesindeki GSM operatörleri arasından Turkcell’in tek türk şirketi olmasının büyük başarı olduğunu söyledi.

Turkcell, ‘En İyi Yeni Servis Sunan Platform’ ve tarife önerisiyle ‘Müşteri Odaklı En İyi Uygulama’ kategorilerinde de finalistler arasına girmeyi başardı ancak bu dallarda ödül alamadı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.