Turkcell’e “Sevgi Barış Dostluk Ödülü”

Turkcell’in Genel Müdürü Süreyya Ciliv, 17.si gerçekleştirilen Ereğli Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Festivali’nde ödüle layık bulundu...

05.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell’in Genel Müdürü Süreyya Ciliv, 17.si gerçekleştirilen Ereğli Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Festivali’nde ödüle layık bulundu. Ciliv, “Sevgi Barış Dostluk Ödülü”ne layık görülmeyi çok anlamlı bulduğunu şöyle dile getirdi: “İş ve başarı elbette önemli ama sevgi ve dostluk benim hayatta en çok önem verdiğim iki şey. Bu nedenle “sevgi, barış ve dostluk” gibi benim hem iş hayatımda hem de özel hayatımda çok önem verdiğim üç kavramı öne çıkaran bir ödüle değer bulunmak benim için onur. İnsan sevgisi hem benim hem de yöneticiliğini yaptığım Turkcell’in temel değeri. Bizim Turkcell’de yapmaya çalıştığımız şey, teknoloji aracılığıyla insana faydalı olabilmek. Bu ödülü, işte bu yüzden, insana verilen değeri öne çıkardığı için çok anlamlı buluyorum. "

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.