Turkcell’e iki uluslararası ödül daha

Mobil Pazarlama ve Reklam dünyasının en prestijli organizasyonlarından Visiongain MAMA 2009'da En Yaratıcı Servis seçilen...

18.05.2009 - 18:30 | MediaCat

Mobil Pazarlama ve Reklam dünyasının en prestijli organizasyonlarından Visiongain MAMA 2009’da En Yaratıcı Servis seçilen ‘TonlaKazan’ ve En İyi Reklam Ulaştırma Ağı seçilen ‘İzinli Veritabanı’ ile Turkcell, bu alanda dünya öncülüğünü bir kez daha kanıtladı.

Turkcell, telekom sektöründe öncü araştırma ve etkinlikleriyle tanınan Visiongain firması tarafından düzenlenen MAMA 2009 organizasyonunda iki dalda ödül aldı. En Yaratıcı Servis kategorisinde 21 başvuru arasından TonlaKazan ile birinciliğe layık görülerek altın madalya kazanan Turkcell, 7,6 milyonluk izinli veritabanıyla da En İyi Reklam Ulaştırma Ağı kategorisinde 11 başvuru arasından ikinci seçildi ve gümüş madalya kazandı.

Turkcell, Visiongain MAMA organizasyonunda aldığı iki ödülle, mobil pazarlama ve reklam alanındaki inovatif liderliğini, ürün ve servislerinin yanı sıra, kazandığı ödüllerle de bir kez daha kanıtlamış oldu.

10 kategoride düzenlenen ve 118 başvurunun yapıldığı organizasyonun ödülleri, 7 Mayıs 2009 tarihinde Londra’da düzenlenen gala gecesinde sahiplerine verildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.