Turkcell’e E2E’den iki ödül birden

Turkcell, “Çok İyi Bir Fikrim Var!” ve “Turkcell Gönüllüleri” programlarıyla, ABD merkezli E2E İletişim Ödülleri’nde iki ayrı kategoride ödüle layık bulundu...

07.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Turkcell,  “Çok İyi Bir Fikrim Var!” ve “Turkcell Gönüllüleri” programlarıyla, ABD merkezli E2E İletişim Ödülleri’nde iki ayrı kategoride ödüle layık bulundu. 13 ayrı dalda verilen ödüllerden “En Stratejik Çalışan İletişimi Programı” ödülünü “Çok İyi Bir Fikrim Var!”; “Çalışanların Oluşturduğu En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi”  ödülünü ise “Turkcell Gönüllüleri” kazandı.

Ödül almaya hak kazananlar, mayıs ayında Chicago’da gerçekleştirilen “Çalışan Bağlılığı, Sosyal Medya ve İnsan Kaynakları” Konferansı’nda açıklandı. Turkcell, “En Stratejik Çalışan İletişimi Programı” kategorisinde “Çok İyi Bir Fikrim Var!” ve “Çalışanların Oluşturduğu En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” kategorisinde ise “Turkcell Gönüllüleri –Hayat Ormanı Derneği” programları ile ödül kazandı.

Turkcell İç İletişim Bölüm Başkanı Yusuf Özer, yaptığı açıklamada, ödül kazandıkları her iki programın da tamamen Turkcell çalışanları tarafından hazırlandığını söyleyerek, dünya çapında önemli bir organizasyondan iki ayrı ödül almaktan ötürü gurur duyduklarını belirtti. Yusuf Özer, “Çok İyi Bir Fikrim Var ile çalışanlarımız süreç iyileştirme, müşteri memnuniyetini artıracak servis ve ürünler geliştirme gibi kendi ana sorumluluğu dışında kalan alanlarda fikir üretiyor, bu fikirler değerlendiriliyor ve böylece her çalışanımız yönetimde söz sahibi olduğunu hissediyor. Turkcell Gönüllüleri ise bugüne dek gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle daima göğsümüzü kabarttılar. İki platformda da ödüle layık görülmemiz, iç iletişim alanındaki farkımızı ortaya koyuyor. E2E İletişim Ödülleri’ne Türkiye’den layık görülen tek şirket olmamız ve dünya devlerini geride bırakarak iki ayrı ödül birden kazanmamız gurur verici.  Tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

E2E İletişim Ödüllleri’nde farklı kategorilerde ödül kazanan diğer şirketler arasında Pepsi, Cisco Systems ve Walmart gibi dünya devleri bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.