Turkcell’den yeni marka: Lifecell

Turkcell, mobil internet kullanıcılarını hedefleyen yeni markası Lifecell'i duyurdu.

25.09.2017 - 16:02 | MediaCat

Turkcell'den yeni marka: Lifecell

Turkcell, mobil internet kullanıcıları için dijital markası Lifecell’i duyurdu. Turkcell Lifecell adı verilen internet odaklı tarifeler, 50 GB’lık bir data kullanımı sunuyor. Ancak bu 50 GB’lık kullanım Turkcell’in hizmetlerinde geçerli olup, diğer internet bağlantısı gerektiren işlemler için ekstra 5 GB’tan başlayan bir kullanım sunuluyor.

Lifecell’in müşteri hizmetleri kanalı da dijital olacak. Lifecell müşterileri için özel olarak tasarlanan hizmet merkezine BiP üzerinden ulaşılabilecek.

Turkcell'den yeni marka: Lifecell

Turkcell Lifecell tarife fiyatları

Super, Extra ve Pro olmak üzere üç ayrı paket ile gelen Lifecell tarifelerinde yer alan uygulamalarda geçerli 50 GB yer alacak. Lifecell’de Super tarifesini seçecek abonelere toplam 55GB’lik internet paketi 49 TL’ye satılacak. Extra paketini tercih eden aboneler ise toplamda 57 GB’lık internet paketine 59 TL’ye sahip olacaklar. Toplamda 60 GB’lık Lifecell Pro tarifesi ise kullanıcılara 69 TL’den sunulacak. Ayrıca ilk 2 ay içerisinde Lifecell’li olanlara tarifelerindeki internet paketlerine ek olarak 2GB internet de 12 boyunca hediye edilecek.

Tüm paketlerde BiP’ten BiP’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma ile BiP’ten her yöne 1000 dakika arama yer alacak. Yine her pakette Twitter ve Facebook’a özel 2 GB’lık internet bulunacak.

Lifecell markasının tanıtımı için düzenlenen toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün yeni markayı şu sözlerle tanıttı:

“İletişimde oyunun kurallarını Lifecell ile yeniden belirliyoruz. Müşterinin ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara en yenilikçi çözümleri sunuyoruz. Lifecell de bunun en son örneği oldu. Lifecell markasında müşterilerimize sadece internetle iletişim hizmeti sunacağız. Müşterimiz konuşma ve mesajlaşmasını da internet üzerinden gerçekleştirecek. Kısacası hayatı internet olanlara sadece Lifecell yetecek. Bu sayede müşterilerimize konuşma ve mesajlaşma da dâhil bütün iletişim hizmetlerimizi tamamıyla internet ve dijital platformdan verdiğimiz bir çözümü ortaya koyarak Türkiye’deki bir ilke imza attık.

Turkcell'den yeni marka: Lifecell

“BiP ile ilk kez Türkiye’den bir uygulamayı dünyanın hizmetine sunduk. Yeni dijital markamız Lifecell ile yine bir ilke imza atıyoruz. Bu yeniliği iştiraklerimizle dünyaya da yayacağız. Bu yolculuğun en önemli amaçlarından biri de teknoloji odaklı şebeke operatörü olmaktan hizmet odaklı bir deneyim sağlayıcısı olmaya geçiş.”

Lifecell’e özel telefon

Lifecell girişimi kapsamında yeni tarifeye özel bir akıllı telefon üreten Turkcell, GM6 Lifecel telefonları tüm uygulamalar yüklenmiş ve Lifecell moduyla kullanıma hazır olarak piyasaya sürecek. Lifecell’li müşterilerin tarifelerine ek 36 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilecekleri telefonun ilk iki taksidini, lansmana özel olarak, Turkcell karşılayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.