Yılmaz Vural’ın hayalleri nasıl gerçek oldu?

Turkcell'den Yılmaz Vural'ı hayallerine kavuşturan reklam filmi.

20.11.2017 - 10:18 | MediaCat

Yılmaz Vural'ın hayalleri nasıl gerçek oldu?

Bugüne kadar 30’dan fazla takımda teknik direktörlük görevini üstlenen, büyük takımlarda görev almak istediğini kimi zaman iddialı kimi zaman esprili bir dille açıklasa da yolu üç büyüklerle bir türlü kesişmeyen Yılmaz Vural‘ın hayallerinin önündeki engel ne olabilir?

Başrolünü Yılmaz Vural’a teslim ettiği son reklam filminde Turkcell, bu soruya Yılmaz Vural’ın renkli kişiliğine uygun bir şekilde yanıt sunuyor. Hocanın bazı takımları neden çalıştırmadığı sorusunu kendine dert edinen marka, Yılmaz Vural’ın bir antrenmanına konuk oluyor. Tanımadığı numaralardan gelen aramalara yanıt vermediği için yıllardır gelen teklifleri kaçırdığı anlaşılan Vural, akıllı telefonuna UpCall yüklemesi ile birlikte hayallerine adım adım ilerlemeye başlıyor. Bugüne kadar çalıştırmadığı kulüplerle şampiyonluktan şampiyonluğa koşan Vural, filmin sonunda Madrid’den gelen teklifi geri çevirmeyi de ihmal etmiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.