Turkcell konkuru sonuçlandı

Turkcell, gnçtrkcll ve spor iletişimi için yeni ajanslarını seçti...

01.08.2007 - 14:51 | MediaCat

Turkcell Ağustos ayı itibariyle gnçtrkcll ile ilgili reklam çalışmalarını Pars McCann Erickson, sporla ilgili reklam çalışmalarını ise Marcom Leo Burnett ile birlikte yürütecek. Turkcell, bu konular dışında kalan tüm iletişimini mevcut reklam ajansı Alametifarika ile yürütmeye devam edecek.

Türkiye’nin lider mobil iletişim şirketi Turkcell, büyük ölçüde artan iletişim faaliyetlerini ve yeni oluşan alt markalarının iletişim gereksinimlerini göz önüne alarak Mayıs ayı içerisinde gnçtrkcll ile spor iletişimi için başlattığı ajans seçim sürecini 31 Temmuz Çarşamba günü tamamladı.

Reklam sektörünün en büyük 14 ajansı ile yapılan görüşmeler sonucunda Turkcell 2 ajansla anlaşmaya vardı. Turkcell, Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll’in reklam çalışmalarını McCann Erickson’la, spor iletişimi reklam çalışmalarını da Marcom Leo Burnett’le yürütmeye karar verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.