MediaCat

Turkcell internet konserleri başlıyor

Turkcell Müzik’in interaktif canlı konserler dizisi bugün saat 15.00’da Yalın’la başlıyor.

Turkcell internet konserleri başlıyor

Turkcell Müzik’in interaktif canlı konserler dizisi bugün saat 15.00’da Yalın’la başlıyor.

Sadece internetten canlı yayınlanacak interaktif Turkcell Müzik konserlerine www.turkcellmuzik.com veya www.turkcellinternetfestivali.com üzerinden ulaşılabilecek. Kullanıcılar konser sırasında Facebook hesaplarıyla giriş yaparak Yalın’a soru sorabilecek, çalınmasını istediği şarkıları oylayabilecek.

Turkcell Müzik Konserleri 25 Kasım Atiye, 9 Aralık Model,  16 Aralık  Bengü konserleriyle devam edecek.

Turkcell Müzik, en ucuz yasal MP3’ün adresi olmayı hedefliyor.
Turkcell Müzik kullanıcıları 3 milyondan fazla şarkı içinden istedikleri şarkı, albüm ya da sanatçıyı arayarak ücretsiz dinleyebiliyor, sevdikleri sanatçı adını kaydederek sanatçı radyolarına ulaşabiliyor, en iyi ve en yeni şarkı listelerine erişebiliyor ve 16 radyo türü arasından seçim yaparak dinleyebiliyor. Dileyenler Turkcell Müzik paketlerine abone olarak sevdikleri şarkıları cep telefonu ve bilgisayarlarına da indirebiliyor.

Uygulamaya www.turkcellmuzik.com  web adresi ve m.turkcellmuzik.com WAP adresi ya da iPhone ve Android cihazları için geliştirilen Turkcell Müzik mobil uygulaması üzerinden erişilebiliyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.