Turkcell, İK uygulamaları ödül aldı

Turkcell, İngiltere’nin İnsan Kaynakları dergisi HR Magazine tarafından düzenlenen HR Awards’tan ödülle döndü.

30.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, İngiltere’nin İnsan Kaynakları dergisi HR Magazine tarafından düzenlenen HR Awards’tan ödülle döndü. 27 Haziran gecesi Londra’da Hilton Park Lane Hotel’de düzenlenen Gala Yemeği’nde Turkcell, İngiltere dışında tüm dünyadan şirketlerin aday gösterildiği “Best HR Strategy form Overseas” (Yurtdışından En İyi İnsan Kaynakları Stratejisi) dalında ödüle layık bulundu.

HR Excellence Awards jürisi Turkcell’i; “çok sayıda İK uygulamasını aynı anda hayata geçirip, yürüttükleri ve çalışanlarından çok olumlu feedback’ler bulunduğu için” seçtiklerini açıkladı. Çalışan memnuniyetini yükseltmek için “Turkcell’de Benim için Daha Fazlası var” mottosu altında “Daha Fazla Kariyer”, “Daha Fazla Destek”, “Daha Fazla Paylaşım”, “Daha Fazla Takdir”, “Daha fazla Keyif”, “Daha Fazla Gelişim” alt başlıklarıyla sunulan çok sayıda İK uygulaması bulunuyor.

Ödülü alan Turkcell İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Meltem Kalender “Müşterilerimiz nasıl velinimetimizse, çalışanlarımız da öyle. Bu vizyondan yola çıkarak çalışanlarımıza sunduğumuz kariyer, destek, paylaşım, takdir, keyif, gelişim fırsatlarını çalışanlarımıza “Turkcell’de Benim için Daha Fazlası var” mottosu ile aktardık. Çalışanlarımızın memnuniyet düzeyi, Türkiye’nin en çok çalışılmak istenen şirketleri sıralamasında en üst sırada oluşumuz ve böyle ödüllere layık bulunmamız çabalarımızın sonuçsuz kalmadığını gösteriyor ve bizi daha iyi işler başarmak için motive ediyor” dedi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.