MediaCat

Turkcell genç yetenekleri bekliyor

GNCYTNK için son başvuru 15 Nisan.

Turkcell genç yetenekleri bekliyor

Turkcell İnsan Kaynakları tarafından genç yetenekleri marka bünyesine katmak amacıyla yürütülen GNCYTNK, kariyer planları yapan gençlere Turkcell’de tam zamanlı çalışma ve staj fırsatı sunmak üzere başvuruları bekliyor.

Üniversitelerin üçüncü sınıf öğrencilerine Temmuz-Ekim aylarında Turkcell Grup bünyesinde altı haftalık bir staj; üniversitelerin dördüncü sınıf, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile bir yıl iş deneyimi olan gençlereyse tam zamanlı çalışma fırsatı sunan program kapsamında 175 kişiyi işe almayı planlayan marka, katılımcılar için biraz “oyuncaklı” bir işe alım süreci geliştirmiş.

Başvuruları onaylanan adayların bilgisayar ya da akıllı cep telefonuyla oynanan online bir oyuna davet edildikleri işe alım prosedüründe oyunu başarıyla tamamlayan adaylardan web tabanlı bir video soru uygulaması üzerinden kendilerine gönderilen soruları video kaydıyla cevaplamaları bekleniyor. Kayıtları değerlendirilen adaylar arasından seçilenlerin görüşmeye davet edilecekleri prosedürün son aşamasındaysa, görüşmeyi başarıyla tamamlayanlar, Turkcell’de çalışmaya hak kazanacak ve Turkcell Akademi işbirliğiyle hazırlanan profesyonel gelişim programından faydalanabilecekler.

Başvuruları 15 Nisan 2016’ya kadar kabul eden program hakkında detaylı bilgiye Turkcell’in internet sitesinden ulaşılabilir.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.