Turkcell, cüzdanı evde bıraktıracak

Turkcell Cüzdan servisiyle sadece cep telefonu numarası girerek internette ya da mağazalarda alışveriş yapılabilecek.

04.10.2012 - 15:40 | MediaCat

Turkcell, tüketici alışkanlıklarını değiştirecek Turkcell Cüzdan adlı yeni servisini kullanıma sundu. Bu uygulamayla dünyada ilk kez kredi kartı numarası yerine sadece cep telefonu numarası girerek internette ya da mağazalarda alışveriş yapılabilecek.

Servisin dünyada eşi benzerinin olmadığına dikkat çeken Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Turkcell Cüzdan’da Garanti Bankası’nın mobil ödeme sistemlerindeki deneyimini, Mastercard’ın güvenilir altyapısını ve Turkcell’in teknolojisini bir araya getirdiklerini söyledi. Yenilikçi bir ticaret platformunun yaratılacağını ve Türkiye’nin önde gelen tüm markalarıyla bankalarının da bu platformda yerini alacağını ifade etti.

Turkcell Cüzdan ile alışveriş yapılabilen siteler

Turkcell Cüzdan’da yer alan ve telefon numarası girerek internette alışveriş yapabilme özelliğine sahip siteler ilk etapta şunlar: Mybilet, 1V1Y, VipDükkan, Yakala.co, BirlikteAlalim.com, HızlıAl.com, Atlas Jet, TeknoSA, Lidyana, Hipsin, Pera Bulvarı, Unnado.com, Tatil.com, Pronto Tour, Turkcell Mağaza, Bavul.com, Bonvagon, Butigo,.

Çok yakında aralarında GittiGidiyor, Markafoni, Trendyol, Limango, Bonubon, Cityberry, Maçkolik, Balerin.com, Jolly Tours, Kliksa.com, Pegasus Airlines, Sun Express, Genpa, Sporcum, Kahve Dünyası, Hazinem ve Koçtaş’ın da olduğu çok sayıda site de Turkcell Cüzdan’daki yerini alacak.

 

Turkcell Cüzdan videosunu izlemek için tıklayınız.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.