Turkcell “10 yılın şirketleri” arasında yer aldı

Turkcell, 2000-2010 yılları arasındaki performansıyla World Finance Magazine tarafından belirlenen “10 Yılın Şirketleri” arasında yer almayı başardı.

30.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, 2000-2010 yılları arasındaki performansıyla World Finance Magazine tarafından belirlenen “10 Yılın Şirketleri” arasında yer almayı başardı. Türkiye’den Turkcell ile birlikte ABD’den Apple, Finlandiya’dan Nokia, Almanya’dan Deutsche Bank gibi dünya devlerine verilen ödüllerde performans, itibar ve müşteri hizmetlerinde mükemmeliyet gibi kriterler belirleyici oldu.

World Finance Magazine tarafından bu sene ilk defa verilen  “10 Yılın Şirketi Ödülleri”nde (Company of the Decade Awards), Turkcell ödüle layık görüldü.
 
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Türkiye’den, Anadolu’nun bağrından çıkmış bir şirket olarak Turkcell’in küresel düzeyde önemli başarılara imza atması bize gurur veriyor. Tüm Turkcell ailesi olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün 9 ülkede 242 milyonluk bir nüfusa hizmet götürüyoruz. 10 yıldır New York Borsası’na koteyiz. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan büyük ekonomik krizlere rağmen vizyonumuz doğrultusunda büyük yatırımlarlar yaparak, ülkemize dünyanın en iyi altyapılarından birini kazandırdık.. “10 Yılın Şirketi” olarak seçilmemiz, Türkiye’nin Turkcell’i olarak çabalarımızın ve başarılarımızın küresel düzeyde kabul gördüğünün göstergesidir.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.