Türk Telekom’un yeni reklam filmi yayında

Türk Telekom'un Jettfon tarifesinin anlatıldığı yeni reklamı dün (12 Nisan'da) yayına girdi. JeTTfon ile...

13.04.2009 - 10:37 | MediaCat

Türk Telekom’un Jettfon tarifesinin anlatıldığı yeni reklamı dün (12 Nisan’da) yayına girdi. JeTTfon ile ‘Sınır tanımayanlar’ konseptine sahip reklamda Cem Yılmaz’ın canlandırdığı Ali Tınay ve JemBey karakterleriyle, gerçek ve animasyon görüntüler bir arada yer alıyor.

Bir önceki reklam filmi, Ali Tınay (Cem Yılmaz) ile JemBey animasyon karakterinin sahneye çıkmadan önce kuliste aralarında geçen diyaloglardan oluşuyordu. Yeni filmde ise kuliste başlayan macera bu kez sahneye taşınıyor.

Cem Yılmaz ve tüm çekim ekibinin çekimler esnasında çok eğlendiği filmde Ali Tınay ile animasyon karakter çok özel dans gösterileri gerçekleştiriyorlar. Diğer animasyon karakterler de onlara eşlik ediyor. Ali Tınay, dünya danslarından çeşitli örnekler gösterirken animasyon karakter JemBey’e Hint Dansı’nı öğretiyor. Ayrıca, reklam filmi boyunca kendisinin hazırladığı tekno parçayı seslendiriyor. Şarkının ana temasını yine “sınır tanımamak” oluşturuyor.

Türk Telekom, yeni tarife paketi Jettfon ile her şey dâhil ayda 55 TL karşılığında şehir içi, Jettfon Plus ile 62 TL karşılığında hem şehir içi, hem şehirlerarası tüm Türkiye ile adil kullanım limitleri çerçevesinde sınırsız konuşma hizmeti sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.