Türk Telekom’dan yeni bir sponsorluk

Türk Telekom, Windows7’nin lansmanı için gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk dijital deneyi Deney7.com’un iletişim sponsoru oldu...

21.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom, Windows7’nin lansmanı için gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk dijital deneyi Deney7.com’un iletişim sponsoru oldu.

Yarışma için oluşturulan sitenin iletişim altyapısını gerçekleştiren Türk Telekom Grubu aynı zamanda yarışmacıların 7 gün boyunca yaşayacakları deney kabinlerinin tüm iletişim altyapısını sağlıyor.

Türkiye’nin ilk dijital deneyi olan Deney7’nin tüm iletişimi Türk Telekom Grubu tarafından sağlanıyor. TTNET, Türk Telekom ve Avea’nın iletişim sponsorluğunda gerçekleştirilen yarışmada denekler 7 günde 77 görevi tamamlayarak 20 bin TL’lik ödülü kazanmaya çalışıyor.

Yarışma için oluşturulan Deney7.com sitesi ve yarışmacıların 7 gün boyunca yaşayacakları deney kabinlerinin tüm iletişim alt yapısının sponsorluğuna Türk Telekom Grubu imza atıyor.

2 bin yarışmacı adayının başvuru yaptığı Deney7.com sitesi Türkiye’nin en büyük internet veri merkezi olan Türk Telekom IDC tarafından sağlanan barındırma hizmetinden yararlanıyor. Deneyin 12 gün süren ilk bölümü boyunca siteyi ziyaret eden 400 bin kişi toplam 1 milyon 600 bin sayfayı görüntüledi.   

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.