MediaCat

Türk Telekom’da bir değişiklik daha

TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Lebin Ebru Çokişler Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atandı.

Türk Telekom’da bir değişiklik daha

Türk Telekom Kurumsal İlişkiler ve TTNET Kurumsal İletişim departmanlarında yeni atamalar yapıldı. TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Lebin Ebru Çokişler Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak atanırken, Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Direktörü Sinan Cem Şahin ise TTNET Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi.

1996-2003 yılları arasında Turkcell’de Kurumsal İletişim Koordinatörü Kurumsal İletişim Müdürü ve Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı olarak görev yapmış olan Lebin Ebru Çokişler, Abdi İbrahim İlaç AŞ’nin Kurumsal İletişim Direktörlüğü’nün ardından 2008 yılında Ogilvy Halkla İlişkiler Genel Müdürü oldu. Çokişler, son bir yıldır kariyerine TTNET Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam ediyordu.

2003-2007 yılları arasında Sabah Gazetesi Ekonomi Muhabiri ve Takvim Gazetesi Ekonomi Müdürü olarak görev yapan Sinan Cem Şahin ise 2007 yılından bu yana Türk Telekom’da Kurumsal İlişkiler Direktörüydü.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.