Türk Telekom Grubu’na üçüncü PR ajansı

Şubat 2010 tarihinde PR konkurunu sonuçlandıran Türk Telekom, Mart 2010 tarihinde yaptığı açıklama ile bazı şirketlerinin iletişim danışmanlığı hizmetlerini...

29.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Şubat 2010 tarihinde PR konkurunu sonuçlandıran Türk Telekom, Mart 2010 tarihinde yaptığı açıklama ile bazı şirketlerinin iletişim danışmanlığı hizmetlerini Bersay İletişim’e vereceğini bildirdi.

Türk Telekom Grubu Şubat 2010 tarihinde PR konkurunun sonucunda Capitol Ogilvy Halkla İlişkiler ve Excel İletişim ile devam etme kararı almıştı.

Türk Telekom Mart ayı sonunda yaptığı açıklamada, gruba bağlı Argela, Innova, Sebit ve Sobee şirketlerine iletişim danışmanlığı hizmeti vereceğini kaydetti.

Türk Telekom’dan konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde:

Türk Telekom ile Ali Saydam’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Bersay İletişim Danışmanlığı arasındaki işbirliği, yenilenen sözleşme ile devam ediyor. Buna göre Mart 2010 tarihi itibariyle Ali Saydam ve Bersay İletişim Danışmanlığı, Türk Telekom Grubu’na stratejik iletişim danışmanlığı ve grubun teknoloji şirketleri olan Argela, Innova, Sebit ve Sobee’ye iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.
 
Değerli basınımızın bilgisine sunarız.
Türk Telekomünikasyon A.Ş.

MediaCat Online site içi link

Türk Telekom PR konkuru sonuçlandı

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.