MediaCat

Türk pazarına girmeden, ajansıyla el sıkıştı

Kasım ayında Türk pazarına giriş yapacak olan dünyaca ünlü giyim markası Hennes&Mauritiz (H&M)…

Türk pazarına girmeden, ajansıyla el sıkıştı

Kasım ayında Türk pazarına giriş yapacak olan dünyaca ünlü giyim markası Hennes&Mauritiz (H&M), medya çalışmalarını yürütecek ajansını seçti. Interpublic’e bağlı Universal McCann (UM), uzun yıllar birlikte çalıştığı hazır giyim sektörünün önemli aktörlerinden H&M’in açtığı konkuru tekrar kazandı. 

UM’nin CEO’su Andy Jones, “H&M ile işbirliğimiz sonucunda yaptıklarımızdan büyük gurur duyuyoruz ve birlikte inşa edeceğimiz yeni başarılar için sabırsızlanıyoruz. H&M, UM için amiral gemisi ve biz bu markaya çok değer veriyoruz” dedi. İsveç kökenli markanın medya çalışmalarını 2001 yılından beri yürüten UM, en son 2004 yılında marka ile olan sözleşmesini uzatmıştı.

H&M, geçen hafta ilk online mağazasını faaliyete sokmuştu. Marka, son olarak, Fransız Lüks giyim markası Lanvin ile yeni tasarımlar konusunda işbirliği yaptığını duyurdu. İş birliği sonucunda oluşacak yeni ürün grubu Aralık ayında H&M’in mağazalarında yerini alacak.
Sosyal sorumluluk çalışmalarına verdiği önemle dikkat çeken H&M, bu yaz boyunca satışlardan elde ettiği gelirin %25’ini, “Moda Aids’e Karşı” kampanyasına bağışlamıştı.

medyaloji.net

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.