Tüketime yeni kampanya geliyor

'Kriz Varsa Çare de Var' kampanyası bekleneni vermeyince yeni kampanya için çalışmalar başlatıldı...

18.08.2009 - 10:56 | MediaCat

‘Kriz Varsa Çare de Var’ kampanyası bekleneni vermeyince yeni kampanya için çalışmalar başlatıldı. Ali Babacan’ın katılacağı toplantıyla başlayacak olan kampanya, Reklamcılar Derneği ve özel sektör temsilcilerini içeriyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) başlattığı ‘Kriz Varsa Çare de Var’ kampanyası tüketicileri yeterince harekete getirmeyince ve ne hükümeti ne de özel sektörü tatmin etmeyince yeni bir kampanya için kollar sıvandı. Yeni kampanyanın detayları, Kriz Varsa Çare de Var kampanyasına Ankara Çıkrıkçılar Yokuşu’nda alışveriş yaparak destek veren Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın da katılacağı bir basın toplantısıyla 26 Ağustos tarihinde açıklanacak. Yeni kampanyanın mimarlarından Reklamcılar Derneği’nin Başkanı Yiğit Şardan’ın verdiği bilgiye göre, bu kampanya TOBB’unkinden farklı, ancak yine kapsayıcı bir nitelikte olacak.

Babacan ile çalışmalarını paylaştıklarını anlatan Şardan, kampanyayla ilgili daha detaylı bilgi vermekten kaçmıyor. Benzer şekilde derneğin Genel Müdürü Ayşegül Molu da, kampanyanın sadece reklamcıları değil, özel sektörün başka oyuncularını da kapsadığını söylüyor.

Kaynak: Habertürk Gazetesi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.