TT’nin yeni yıldızları Rıdvan ve Hakan

Türk Telekom, ‘Türkiye’ye Değer’ sloganıyla yayınlanan sponsorluk reklamlarından sonra şimdi de yeni kampanyası için hazırladığı reklam filmiyle ekranda boy gösteriyor...

18.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom, ‘Türkiye’ye Değer’ sloganıyla yayınlanan sponsorluk reklamlarından sonra şimdi de yeni kampanyası için hazırladığı reklam filmiyle ekranda boy gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde, ‘Türkiye’ye Değer’ reklamlarıyla adından sıkça söz ettiren Türk Telekom, şimdi de yeni indirim kampanyasının reklam filmiyle ekranda yer almaya devam ediyor.

Marka, Şubat ayı boyunca ‘akşam 7’den sabah 7’ye’ kadar ev telefonundan şehir içi ve şehirlerarası konuşmaların ücretsiz olacağını duyuruyor.
 
Yeni reklamında tüketiciye ekranların ünlü yüzleri Rıdvan Dilmen ve Hakan Şükür ile seslenen Türk Telekom, iki eski futbolcu arasındaki uzun sohbeti ekrana taşıyor. Tüketiciye sunduğu indirimin işlevini ve faydasını, ikilinin sıcak sohbeti ile aktaran reklam, ikiye bölünmüş ekran tekniğiyle yayınlanıyor.
 
‘Evden konuşun, bedava konuşun’ sloganıyla yayınlanan reklam filmi, 14 Şubat’tan beri izleyiciyle buluşuyor.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.