TTNET’ten ‘En baba sponsorluk’ reklamı

TTNET, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nı 2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri grup maçlarında desteklemek...

05.09.2008 - 15:18 | MediaCat

TTNET, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nı 2010 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri grup maçlarında desteklemek için millilerin babalarıyla bir reklam filmi hazırladı. Film bu akşam itibariyle yayına giriyor.

Türkiye Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru olan TTNET’in, 2010 Dünya Kupası için eleme maçları başlayan Türkiye A Milli Futbol Takımı’nı desteklemek amacıyla hazırlattığı reklam filmi Ermenistan maçı öncesinde bu akşam yayına giriyor. Euro 2008 döneminde annelerinin rol aldığı reklam filmiyle moral bulan milli futbolcular için hazırlanan reklam filminde, bu kez de futbolcularımızın babaları rol alıyor.

Ali Taran Creative Workshop tarafından hazırlanan reklam filminde, futbolcuların babaları, bir çay bahçesinde neşe ve coşku içinde langırt oynuyor. Arda Turan, Servet Çetin, İbrahim Kaş, Uğur Boral, Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Kazım Kazım ve Semih Şentürk’ün babalarının oynadığı film için Semih Şentürk’in babası İzmir’den, İbrahim’in babası Karabük’ten, Kazım Kazım’ın babası ise İngiltere’den geldi.

Yapımcılığını Böcek Yapım’ın üstlendiği filmi Ömer Faruk Sorak yönetti. Reklamın müzikleri ise Jingle House’a ait. 1 gün süren çekimlerde 70 kişilik bir ekip görev alırken, reklam filmi 35 mm sinema formatında çekildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.