TTNET’in yeni kurumsal iletişim direktörü

TTNET’in yeni kurumsal iletişim direktörü Lebin Ebru Çokişler oldu.

14.10.2011 - 00:00 | MediaCat

TTNET’in yeni kurumsal iletişim direktörü Lebin Ebru Çokişler oldu.
 

TTNET Kurumsal İletişim Direktörü olarak görevine başlayan Lebin Ebru Çokişler, İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Çokişler, profesyonel hayatının ilk yıllarında Show TV ve Cine 5 gibi medya kuruluşlarında program koordinatörlüğü, yapımcı ve yönetmenlik görevlerini üstlendi.

Kariyerinin devamında Turkcell’de göreve başlayan Çokişler, burada 7 yıl boyunca; Kurumsal İletişim Müdürü ve CEO Ofisi Kurumsal İletişim Bölüm Başkanlığı görevlerini yürüttü. Çokişler, Petrol Ofisi’nde Kurumsal İletişim Müdürü olarak 4,5 yıl çalıştıktan sonra, Abdi İbrahim İlaç firmasında Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev aldı. Evli ve 2 çocuk annesi olan Çokişler, 18 yıllık kariyerinde son olarak Ogilvy PR Türkiye’de Genel Müdürlük görevini yürüttü.

Çokişler’in yer aldığı önemli projeler arasında Turkcell’in 2002 yılında sosyal sorumluluk alanında “WEPR Kristal Obelisk Ödülü” alan "ÇağdaşTürkiye’nin Çağdaş Kızları" projesi ve sponsorluk kategorisinde Petrol Ofisi’nin Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği IPRA 2007 Altın Dünya Ödülü kazandığı “Petrol Ofisi Formula 1 Turkish Grand Prix” projesi de bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.