TTNET’e uluslararası ödül

TTNET, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen CommsMEA ödül töreninde yılın...

18.12.2008 - 15:13 | MediaCat

TTNET, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen CommsMEA ödül töreninde yılın İnternet servis sağlayıcısı seçilerek ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET’in başarısı, yurtdışında da ödüllendirildi.

Telekomünikasyon sektörünün Doğu Akdeniz, Orta Doğu ve Afrika’daki en prestijli etkinliklerinden biri olan Comms MEA ödüllerinde “Yılın Internet Servis Sağlayıcısı Ödülü”ne layık görülen TTNET, 15 Aralık tarihinde Dubai Grand Hyatt otelde gerçekleştirilen törenle ödülünü aldı.

ITP Technology Publishing tarafından organize edilerek Orta Doğu ve Afrika’nın telekomünikasyon sektöründen 250’nin üzerinde uzmanın katıldığı etkinlikte bireysel mükemmelik, telekom endüstrisinde farklı yaklaşım, uygulamada uzmanlık ve kurumsal başarı gibi 12 farklı kategoride ödül veriliyor.

Sektörün uzmanlarından oluşan jürinin değerlendirmesi sonucu ödüller, bölgesel endüstrinin büyümesine liderlik etme, teknoloji yatırımlarında süreklilik gösterme, kazanan stratejiler uygulama ve son kullanıcının hem aklını hem de kalbini yakalayan servisler geliştirme kriterleri göz önünde bulundurularak sahiplerine verildi.

TTNET’in 5 milyonu aşkın abonesinin kullanımına sunduğu ücretsiz müzik portalı TTNET MÜZİK ve TTNET VİDEO hizmeti, jürinin TTNET’i yılın internet servis sağlayıcısı seçmesinde etkili oldu.
Ödülü, törene katılan TTNET Genel Müdür Yardımcısı Nejat Somay aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.