MediaCat

TTNet Müzik Android cihazlarda

TTNET Müzik, Android tabanlı cihazlara özel geliştirdiği yeni mobil müzik uygulaması ile istediğiniz her yerde müzik dinleyebileceksiniz.

TTNet Müzik Android cihazlarda

Milyonlarca şarkıyı ücretsiz ve yasal olarak dinleme imkânı sunan TTNET Müzik, geliştirdiği yeni mobil müzik uygulaması ile dilediğiniz her yerde müzik keyfi yaşatacak.

TTNET Müzik, iPhone ve iPad uygulamasından sonra şimdi de Android tabanlı telefonlar ve tabletler için bir uygulama geliştirdi. “TTNET Müzik Android Uygulaması”yla* sayesinde kullanıcılar, 3 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleme imkânı elde ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar, telefonlarından ya da tabletlerinden, TTNET Müzik’in profesyonel müzik listelerine ulaşabiliyor ve favori listelerini oluşturabiliyorlar. Kullanıcılar oluşturdukları listelere dilerlerse TTNET Müzik web sitesinden de rahatlıkla erişebiliyorlar.

TTNET Müzik’in abonelik ücreti gerektirmeyen mobil müzik uygulamasından faydalanmak isteyen kullanıcılar, var olan TTNET kullanıcı adı ve şifreleriyle uygulamayı kullanabiliyorlar. Yeni kullanıcılar ise TTNET Müzik’in “Üye Ol” sekmesinden alacakları ücretsiz şifre ile uygulamadan yararlanarak mobil müzik dinleyebilecekler.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.