TRU Gençlik Araştırması yapıldı

TNS Türkiye TRU Gençlik Araştırması'nı gerçekleştirdi. TNS Türkiye, 2009 yılında “Tweens, Teens and Twenty Somethings” alanında gerçek anlamda...

25.02.2010 - 00:00 | MediaCat

TNS Türkiye TRU Gençlik Araştırması’nı gerçekleştirdi. TNS Türkiye, 2009 yılında “Tweens, Teens and Twenty Somethings” alanında gerçek anlamda bir marka ve referans kaynağı olmuş olan TRU Gençlik Araştırması’nın lisansörü olmuştu.

Dünyanın 150’den fazla lider gençlik markasının abonesi olduğu TRU Gençlik Araştırması, tek bir araştırma çalışmasından ziyade, genç hedef kitleleri yakalamaya imkan sağlayan, sürekli bir program. Türkiye’de yaşayan gençlere dair sonuçlara ilişkin detaylı içgörü sağlamayı hedeflemekte olup bu özelliği nedeni ile de gençliğe dair pazarlama ve yaşam tarzı bilgisi içeren değerli bir kaynak niteliğinde.

2010 Türkiye TRU Gençlik Araştırması, Türkiye’de, 7 bölge ve 3 metropolü temsil eden illerde kent kesimlerinde yaşayan, 12-19 yaş aralığındaki 1077 gençle, CAWI – online anket yöntemi ile gerçekleştirildi.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.