Trendus blog ödülleri sonuçlandı

Moda ve güzellik portalı Trendus.com, Türkiye’nin en şık kadın blogunu ödüllendirdi.

21.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Moda ve güzellik portalı Trendus.com, Türkiye’nin en şık kadın blogunu ödüllendirdi.

15 Ekim 2010’da başlayan Trendus Blog Ödülleri Yarışması’na başta moda ve güzellik olmak üzere şehirli kadını ilgilendiren her konudan 181 blog katıldı. 181 blog arasındaki zorlu seçim yüzde 70 oylama ve yüzde 30 jüri kararıyla gerçekleşti. Üç aşamada gerçekleştirilen oylamada 50 bini aşkın oy kullanıldı. Başak Sayan, Özgür Masur, Özge Ulusoy, ünlülerin make-up artist’i Nur Toktay ve ESMOD Moda Akademisi Kurucusu Nadine Massoud’dan oluşan deneyimli kadro jüri üyeliği yaptı.

Kazanan blog jüriden ve Trendus.com takipçilerinden en çok oyu alan Hippi Kız blogunu hazırlayan Nilüfer Türkoğlu oldu. Yarışma ikincisi Buse Terim’in Buse’s Fashion Blog’u, üçüncü Ebru Kavak’ın Moda Haftası isimli blogu, jüri özel ödülü sahibi blog ise Style Boom oldu.

Türkiye’de ilk defa düzenlenen Trendus Blog Ödülleri için Trendus Genel Yayın Yönetmeni Deniz Ünaldı “Dereceye giremeyen ama çok beğendiğimiz bloglar oldu. Onlara ödül veremedik ama takipçisi olduk. Trendus Blog Ödülleri’ni başlatmamızın en önemli sebebi de buydu zaten. Az takip edilen ve bilinmeyen bloglara tanınma şansı kazandırmak.” diyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.