Transformerlar İstanbul’a geliyor

Transformers’ın kahraman robotları Optimus Prime ve Bumblebee, 1 Temmuz'da vizyona girecek olan "Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü" öncesinde İstanbul’u dolaşacak.

30.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Transformers’ın kahraman robotları Optimus Prime ve Bumblebee, 1 Temmuz’da vizyona girecek olan "Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü" öncesinde İstanbul’u dolaşacak.

Transformerlar 4-5 Haziran’da Cevahir Alışveriş Merkezi’nde; 6-12 Haziran tarihleri arasında Capitol’de; 17-18 Haziran’da Tepe Nautilus’ta; 19 Haziran’da Caddebostan sahilde; 24-25-26 Haziran’da İçerenköy Carrefour’da; 29 Haziran-2 Temmuz arası Kanyon’da, 3 Temmuz’da ise Beylikdüzü Migros’ta olacaklar.

Transformers’ın üçüncü ve son filmi, 1 Temmuz 2011’de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de vizyona giriyor. Maceranın 3 boyutlu ilk filmi olan “Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü”’ne geri sayımın başladığı Haziran ayında, Transformers dünyasının sevilen karakterleri Optimus Prime ve Bumblebee İstanbul’a geliyor.

Türk Telekom’un çocuk portalı TT Çocuk işbirliğiyle düzenlenen buluşmada, çocuklar kahraman robotlarla bir araya gelecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.