MediaCat

TP-Link marka kimliğini tazeledi

Firma ürünleriyle birlikte marka kimliğini de yeniliyor.

TP-Link marka kimliğini tazeledi

Ağ çözümleri alanında faaliyet gösteren 1996 doğumlu TP-Link akıllı ev, akıllı telefon ve akıllı aksesuar kategorilerinde piyasaya sunmaya başladığı yeni ürünleri şerefine 20’nci yaşında marka kimliğini de tazeledi.

Yeni kurumsal stratejisi ve akıllı ürünler pazarına girişi kapsamında sloganını “Akıllı ve Güvenilir” (Reliably Smart) olarak yenileyen TP-Link, eski logosundaki TP-LINK yazısını da daha basit ve canayakın kılmak amacıyla TP-Link olarak değiştirdi.

TP-Link marka kimliğini tazeledi

Geçirdiği kapsamlı değişimle birlikte renk paletini de yenileyen markanın başkanı Jeffrey Chao TP-Link’in değişimini şöyle yorumluyor:

“Son 20 yılda TP-Link Ar-Ge ekibi dünya genelindeki on milyonlarca müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sürekli yeni ürünler geliştirdi. Şimdi bugünün internete bağlı yaşam tarzına uygun gereksinimleri karşılayacak yeni bir yolculuğa başlıyoruz. […] Ürün portföyümüz gelişmeye devam ettikçe markamızın da bu gelişmeyi izlemesi gerekiyor. Sizlere yeni TP-Link’i sunmanın heyecanını duyuyoruz. Önümüzdeki aylarda müşterilerimize daha dinamik ürünler ve pekiştirilmiş deneyimler sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

TP-Link marka kimliğini tazeledi

İnternet sitesi, sosyal medya kanalları, ürün paketleri ve mağaza içlerinde yeni kimliğiyle yer almaya başlayan markanın kurumsal kimliğinin oluşturulmasında TP-Link ile stratejik ortaklık yapan FutureBrand’in müdürü Brian Meyers ise konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yeni kimlik ve ambalajlama TP-Link’in güvenilirliğinin akıllı, ilerleyici ve insancıl kriterlere dayandırıldığı anlamına geliyor. Bu yeni imajın TP-Link’in ağ üretici kimliğinden, internete bağlı yaşam tarzlarına yönelik yeni kimliğine geçişinde yardımcı olacağına inanıyoruz.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.