Toplumsal projelerini ekranlara taşıdı

Kurumsal sosyal sorumluluk alanında önemli projelere imza atan OPET’in yalın bir tema ile hazırlanan...

06.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Kurumsal sosyal sorumluluk alanında önemli projelere imza atan OPET’in yalın bir tema ile hazırlanan yeni imaj filmi ekranlarda.  “Bir akaryakıt şirketi bunları yapmaz. Yapsa yapsa, bunu ülkesini çok seven bir akaryakıt şirketi yapar” denilen imaj filminde, OPET’in bayileri ve çalışanları ile birlikte topluma katkı sağladığı vurgulanıyor.

Kurulduğu 1992 yılından beri akaryakıt sektörüne yeni açılımlar getiren OPET, yeni imaj filmi ile bayi ve çalışanları ile birlikte yarattığı değerleri anlatıyor. Siyah asfalt üzerindeki beyaz yol çizgilerinin farklı şekillere büründüğü imaj filminde, OPET’in sosyal sorumluluk faaliyetleri ve topluma katkısı ön plana çıkarken; geniş bayi ağı da vurgulanıyor.

OPET’in 18 yılını altmış saniyeye sığdıran imaj filmi Selçuk Yöntem’in etkileyici seslendirmesi ile dikkat topluyor. Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım isimli unutulmaz türküsü duygulara seslenen filmin, müziği olarak kullanıldı. İzleyici ile duygusal bağ kuran OPET’in imaj filminin prodüksiyonu, kişi başı 90 saatlik çalışmayla 2 ekip tarafından Imago New Media Studios-Istanbul’da gerçekleşti. 

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.