Titantum & Entegre ödülleri dağıtıldı

Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali'nde Titanyum & Entegre kategorisinde 16 iş ödüllendirildi...

26.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Uluslararası Cannes Lions Reklam Festivali’nde Titanyum & Entegre, Film ve Film Craft kategorilerinde ödül kazananlar belli oldu.

Titanyum & Entegre kategorisinde büyük ödül kazanan işler şu şekilde:

RG/A’dan Bob Greenberg’in jüri başkanlığını yaptığı Titanyum&Entegre kategorisinde, Titanyum büyük ödülü Cripin Porter+Bogusk’nin Best Buy için yaptığı Twelpforce isimli çalışmaya giderken, Entegre büyük ödülü ise Wieden+Kennedy Portland’ın Nike için yaptığı Livestrong kampayasına gitti.

Twelpforce

Ödül kazanan çalışmada Best Buy çalışanları twitterda kendi markalarıyla ilgili binlerce mesajın yayılmasını sağlamışlar. Jüri üyeleri şu ana kadar "user generated content" kavramının kullanıldığını, ancak bunun "user generated content" değil yeni bir kavram "empleyee generated content" olduğunu belirttiler. Ayrıca simplicity kurallarına çok uygun bir çalışma olduğunu belirten jüri üyeleri çok büyük bir fikir, teknolojiyi işinizi değiştirmek için kullanmanın en yalın, ama en güçlü yolu olduğu için bu çalışmaya büyük ödül verdiklerini belirttiler.

Bu kategoride toplam 16 iş ödül sahibi olurken; 1 Titanyum Grand Prix, 1 Entegre Grand Prix, 1 Titanyum Altın Aslan, 3 Entegre Altın Aslan, 4 Entegre Gümüş Aslan, 6 Entegre Bronz Aslan dağıtıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.