Titanium jürisini Bogusky yönetecek

Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali

24.01.2007 - 18:05 | MediaCat

Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali organizatörleri, Miami’de bulunan Crispin Porter + Bogusky şef yaratıcı yönetmeni Alex Bogusky’nin 2007 yılı Titanium Integrated Lions jürisinin başkanı olacağını açıkladı.

Bogusky, 1987 yılında Crispin ve Porter Reklamcılık’ta sanat yönetmeni olarak başladı. Beş yıl sonra ajansın yaratıcı direktörü olan Bogusky, 1997 yılında ajans ortakları arasına katıldı. Bogusky başkanlığındaki ajans, kısa bir süre sonra en fazla ödül alan firmalar arasına katıldı. Cannes Lions’da dört ayrı kategoride dört farklı ödül kazanan Bogusky, 2005 ve 2006 yıllarının İnteraktif ajansı seçildi.

Luerzer’s Archive, Communication Arts, Graphis, Adweek, Adage Business 2.0, Fast Company ve Business Week’te profili yer alan Bogusky’nin işleri, The New York Times, The Wall Street Journal, USA Today, Newsweek, TIME, Wired, Advertising Age, Creativity de dahil olmak üzere pek çok yayının yanı sıra ulusal radyo ve televizyonlarda da yer aldı. 2002 yılında, Bogusky’nin deneyimlerinin ve örnek çalışmalarının yer aldığı ‘Hoopla’ adlı kitabı yayınlandı.

Cannes Lions Festivali Yönetim Kurulu Başkanı Terry Savage, yaratıcılığı ve fikirleriyle reklam dünyasını renklendiren Bogusky’nin Titanium Integrated Lions jürisinin başkanı olmasından ötürü gurur duyduklarını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.