TikTok ve Seksenler dizisinden işbirliği

TikTok herkesi 80'ler atmosferinde nostaljik bir yolculuğa davet ediyor.

09.01.2020 - 16:21 | MediaCat

TikTok ve Seksenler dizisinden işbirliği

Kısa video platformu TikTok, TRT dizilerinden Seksenler ile işbirliğine imza attı. #Seksenler etiketiyle ve Gülümseten Hatıralar sloganıyla hayata geçirilen kampanyada TikTok, herkesi 80’ler atmosferinde nostaljik bir yolculuğa davet ediyor.

TikTok kullanıcılarının 80’ler tarzı ve müziğiyle hayata geçirecekleri senaryolarıyla anıları tekrar canlandırmasının beklendiği kampanyanın bitiminde kazanan bir kişi Seksenler dizisine konuk oyuncu olarak katılma şansı bulacak. 10 – 15 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek kampanyada kazanan diğer kullanıcılar ise Seksenler setini ziyaret edecek ve dizide kullanılan imzalı kostümlerden kazanacak.

Kampanya öncesinde Seksenler dizi setini ziyaret eden TikTok içerik üreticileri, oyunculara TikTok hakkında bilgiler verdi ve dizi setinde videolar çekti.

@parodikingszekiyce seksenler yılına gelen 2020 adamına şaşırırsa #seksenler #çıldırmaevresi #gelecek #skeçcanavarı♬ orijinal ses – parodikings

@maviblue08#seksenler birol.guven alpercnaydn hacialikonuk #benikeşfet #komedi #teamezgizem♬ orijinal ses – maviblue08

@seksenler#seksenler #seksenlerset

TikTok’un yeni nesli yakalamak için önemli bir araç olduğunu belirten Seksenler dizisinin yapımcısı Birol Güven, konuyla ilgili olarak, “Türkiye’de hiçbir zaman eskimeyecek tek bir yapım var, o da Seksenler. Bir dönem dizisi olduğu için arşiv değeri yüksek bir ürün ortaya koyuyoruz. Seksenler’i, benim için Türkiye’deki yeni neslin en yoğun kullandığı platform olan TikTok’ta buluşturmak istiyoruz. TikTok aracılığıyla yeni nesle ulaşarak kendimizi anlatmayı ve Seksenler dizisini izleyen jenerasyonla onları bir araya getirmeyi istiyoruz.” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.