THY’den bir sponsorluk daha

THY, yurtdışında pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine tam gaz devam ediyor. Milli bayrak taşıyıcısı havayolu, son olarak...

09.08.2010 - 00:00 | MediaCat

THY, yurtdışında pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine tam gaz devam ediyor. Milli bayrak taşıyıcısı havayolu, son olarak Tayland’da düzenlenen Orkide Cenneti organizasyonuna sponsor oldu. Tayland’da Kral Bhumibol Adulyadej ve Kraliçe Sirikit’in evliliğinin 60. yıldönümü ve anneler günü olarak kutlanan Kraliçe’nin doğum günü sebebiyle düzenlenen ‘Orkide Cenneti’ne THY’nin sponsorluğu damgasını vurdu. Bangkok’un en gözde mekanlarından olan Siam Paragon Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen ve bir hafta sürecek olan etkinlikte orkideler ve orkidelerle yapılan eserler sergileniyor. Açılışı Prenses Bajra Kitiyabha tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Tayland’ın milli çiçeği ve estetiğin sembolü olan orkidelerle ilgili bazı yarışmalar da gerçekleştirildi. Aralık ayından itibaren Bangkok’a olan haftalık sefer sayılarının 7’den 11’e çıkacağı ve yeni başlayacak olan 4 seferin Vietnam’da Ho Chi Minh’e gideceği bildirildi. Sefer sayısının artırılarak Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a da uçabilmek için çalışmalarının sürdüğü de açıklandı.

sabah.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.