THEBADGUYS’tan sektöre merhaba

Yeni nesil yaratıcı reklam ajansı THEBADGUYS hizmet vermeye başladı.

19.02.2020 - 17:11 | MediaCat

THEBADGUYS'a yeni müşteri

Semih Keleşoğlu, Merve Keleşoğlu, Ceren Gül ve Duha Keleşoğlu’nun deneyim ve heyecanlarını bir araya getirerek kurdukları butik ajans THEBADGUYS faaliyetlerine başladı.

Her bir markasıyla aynı özenle ilgilenmek için kolları sıvayan THEBADGUYS, ATL ve BTL hizmetlerinin yanı sıra dijitalleşen dünyanın trendlerine ayak uyduran, gündemi yakından takip eden ve hedef kitle özelinde yaratıcı iletişim çözümleri sunmayı hedefliyor.

“Fikir > Mecra” felsefesiyle, kendini büyük fikirlerin peşindeki butik ajans olarak konumlandıran ajansın kurucu ortakları tüm sektöre şu şekilde merhaba diyor:

Öncelikle merhaba sevgili sektör büyükleri. THEBADGUYS’ın açılmasında en çok emek sizin, bunun için teşekkür ederiz. Sürekli yeni nesli, gençleri konuştuğunuzu görüyoruz. Biraz da biz kendimizden bahsedelim istedik. THEBADGUYS bunun için var. 

Ve merhaba sevgili reklamverenler. Biz, markanızla özel olarak ilgilenebilecek butik bir ekibiz. İsmimiz “Kötü Çocuklar” ama aslında iyi çocuklarız. Tanısanız seversiniz. Tanışmak isterseniz: info@badguys.work ya da 0216 405 1000.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.