The Observer 3 dergisini kapatıyor

The Guardian Gazetesi, günlük 100,000 sterlini bulan kayıplarını gidermek için The Observer'ın aylık olarak yayınlanan üç dergisini kapatmaya karar verdi...

13.11.2009 - 00:00 | MediaCat

The Guardian Gazetesi, günlük 100,000 sterlini bulan kayıplarını gidermek için The Observer’ın aylık olarak yayınlanan üç dergisini kapatmaya karar verdi.

Bu kararla; Observer Sport Monthly, Observer Woman ve Observer Music Monthly dergileri kapatılacak ve sadece Observer Food Monthly yayınlanmaya devam edecek.
Bunun yanında, gazetenin pazar eki olan “business” ilavesi ana gazetenin içinde sunulacak, Observer magazinin de seyahat içeriği genişletilecek.

Bütün gazeteler gibi, kendilerinin de çalışma biçimlerinde ve yayınladıkları ürünlerde değişiklik yapmak zorunda kaldıklarını belirten, The Observer’ın baş yazarı John Mulhollan, ekonomik faktörlerden dolayı zor kararların alındığı son birkaç ayın personel için çok zor geçtiğini de itiraf etti.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.