MediaCat

The Global Awards 2012

MediaCat ve Farmaskop’un temsilciliğini yaptığı The Global Awards, bu ay, dünyanın altı farklı şehrinde jüri toplantıları yapacak.

The Global Awards 2012

Sağlık İletişimi alanında ödül dağıtan The Global Awards bu yılın uluslararası jüri toplantılarının programını açıkladı. MediaCat ve Farmaskop’un da temsilciliğini yaptığı The Global Awards için, bu ay, dünyanın altı farklı şehrinde jüri toplantıları yapılacak. Toplantılara ev sahipliği yapacak olan endüstri sektörünün önde gelen yöneticilerinin ve ajanslarının isimleri şu şekilde açıklandı:

• Mandi Fine, CEO, Fine Healthcare, Johannesburg, Güney Afrika

• Marc Law, Yaratıcı Yönetmen, Saatchi& Saatchi Health, Sydney, Avustralya

• Berta Loran,  Yönetici Yaratıcı Yönetmen, Global Healthcare, Barselona, İspanya

• Adrian Parr, Yaratıcı Yönetmen, McCann Health, Londra, İngiltere

• Robin Shapiro, Başkan Yardımcısı /Baş Yaratıcı, CAHG Chicago & New York, ABD

• Michael Demetriades, Baş Yönetmen, The Global Awards, New York, ABD

Güney Afrika’nın ilk yıl heyecanı

Güney Afrika, bu yıl the Global Awards’ta ilk kez jüri toplantısına ev sahipliği yapacak. Fine Healthcare’in CEO’su Mandi Fine, bu konuda çok heyecanlı olduklarını, Afrika’da sağlıkla ilgili iletişim araçlarının arttığını söyledi. Fine, işleri değerlendirirken yaratıcılığın öneminin çok büyük olduğunu; dolayısıyla sadeliğe ve yeniliğe odaklandıklarını belirtti .

Barselona’daki toplantı için konuşan Global Healthcare Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Berta Loran bu yıl yarışmada sektörde yaratıcılığını daha iyi konuşturan işler beklediğini ifade etti. Loran, içinde bulunduğumuz ekonomik krize karşı “beklenen”in ötesinde zekice ve etkili çözümler getiren büyük fikirler görmeyi ümit ettiğini dile getirdi.

Ödüller, 6 Aralık’ta New York ve Sydney’de yapılacak kutlamalarda sahiplerine verilecek.

The Global Awards jüri heyetine Tom Domanico, Emeritus ve Draftfcb Healthcare USA başkanlık ediyor. Heyeti sağlık sektöründe önde gelen profesyonel isimler temsil ediyor. Üyeler, jüri sürecini yönetiyor ve yarışmanın sağlık iletişim endüstrisinin ihtiyaçlarına hitap etmesini sağlıyor.

2010 yılında yarışmaya, dijital başvuruları mümkün kılmak için online jüri toplantısı dahil edildi. Bu online toplantılarla farklı uluslardan jüri üyelerinin katılımı sağlanmış oldu.

Bu sene 18. Yaşını kutlayan the Global Awards, sağlık kurumlarından, hastanelerden, reklam ajanslarından, prodüksiyon şirketlerinden ve medikal ürünler ve sağlık ürünleri için iletişim üreten tasarım stüdyolarından başvuru kabul ediyor.

 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.