Tetra Pak Türkiye’ye yeni genel müdür

2003 yılından beri, Tetra Pak Ortadoğu Bölgesi Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan...

19.08.2009 - 16:08 | MediaCat

2003 yılından beri, Tetra Pak Ortadoğu Bölgesi Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmekte olan, Francis David Goodenday, Tetra Pak’ın Türkiye’ye verdiği önem doğrultusunda Tetra Pak Türkiye Genel Müdürlüğü görevini de üstlendi. Goodenday iki görevi birlikte yürütecek.

Winchester Üniversitesi’ni bitiren ve Oxford Üniversitesi’nde modern dillerde lisansüstü eğitimini tamamlayan Goodenday profesyonel iş yaşamına 1977’de Unilever İngiltere’de başladı. 1983 – 1989 yılları arasında Johnson & Johnson’da çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu. 1989’da Pepsi Cola International’a geçti ve önce Almanya’da yerleşik olarak Orta Avrupa Bölgesi Pazarlama Direktörü, sonrasında da İngiltere’de yerleşik olarak Avrupa Pazarlama Direktörü görevlerini yürüttü.

Goodenday’in Tetra Pak’taki kariyeri 1994 yılında başladı. 1994 – 1997 döneminde Tetra Pak Almanya Pazarlama Direktörü, 1997 – 2001 yılları arasında Tetra Pak Avustralya Genel Müdürü, 2001 – 2003 arasında ise Tetra Pak Okyanusya Bölge Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Goodenday 2003 yılından bu yana Dubai’de yerleşik olarak Tetra Pak Ortadoğu Bölgesi Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

Evli ve 3 çocuk babası olan Francis David Goodenday, İngilizce’nin dışında ileri derecede Fransızca ve Almanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.