Tellcom’a yeni Genel Müdür

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Tellcom’un genel müdürlük görevine...

03.06.2008 - 14:31 | MediaCat

Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Tellcom’un genel müdürlük görevine Murat Erkan getirildi.

Tellcom’un yeni Genel Müdürü Murat Erkan, “Tellcom, dünyadaki ve Türkiye’deki en gelişmiş teknolojileri kullanarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını tek noktadan, en verimli ve uygun maliyetli şekilde karşılayan ürün ve servisler sunuyor. Müşterilere karşı olan üstün hizmet sorumluluğumuzun bilinci ile ileriye dönük yatırımlarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.

Murat Erkan kimdir?

Erkan, 1992 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Telekomünikasyon Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. İş hayatına Toshiba’da başlayan Murat Erkan, askerlik görevini yerine getirdikten sonra Biltam Mühendislik’te Uygulama Mühendisi olarak görev aldı.

İş hayatına, Cisco Türkiye ofisinde Türkiye’deki ilk Sistem Mühendisi olarak devam eden Erkan, aralarında Koç.net, Superonline, Doğan Online, Kablo Net, Ultra TV, Turkcell gibi firmaların yer aldığı projelerde Teknoloji Lideri olarak çalıştı. Daha sonra aynı şirkette eş zamanlı yürüttüğü Sistem Mühendisliği ve İş Geliştirme bölümleri yöneticiliği görevlerinde şirketin Türkiye teknoloji stratejilerinin oluşturulması ve uygulanmasında, iş ortaklarının geliştirilmesinde ve ileri teknoloji ürünlerini pazar penetrasyonlarının artırılmasında başarı ile çalıştı. Kariyerine kanal yönetimi, çözüm satışı ve pazarlama sorumluluğunu da içeren Bölge Satış Müdürü olarak devam eden Erkan, bu pozisyonda şirketin gelirlerinin artırılması ve iş ortaklarının geliştirilmesinde çok ciddi başarılar elde etti.

2006 yılından itibaren Aneltech’te Telekom, Mobil, ICT, savunma sanayi ve endüstriyel ürünler sektörlerine yönelik çözümlerin İş Birim Yöneticisi olarak çalışan Murat Erkan, 18 Haziran 2008’den itibaren Tellcom Genel Müdürü olarak Tellcom ekibine liderlik edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.