Tellcom ve Superonline güçlerini birleştirdi

Kendi fiber optik alt yapısına sahip yenilikçi telekom operatörü Tellcom ve gelişmiş ağ yapısıyla...

04.05.2009 - 15:46 | MediaCat

Kendi fiber optik alt yapısına sahip yenilikçi telekom operatörü Tellcom ve gelişmiş ağ yapısıyla Türkiye’de internet erişiminin öncüsü olan Superonline, 01.05.2009 tarihinde güçlerini birleştirdi.

İletişimde süper bir dönem başlatmayı hedefleyen şirket, yoluna Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. olarak Superonline markası ile devam edecek.

Birleşme ile Türkiye pazarının en güçlü telekom operatörlerinden biri haline gelen Superonline; müşterilerine en yeni iletişim teknolojilerini sunarak; hayatlarını kolaylaştırmaya, yaşamlarına hız ve değer katmaya devam etmeyi; kurumsal ve bireysel kullanıcılarının ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Superonline Genel Müdürü Murat Erkan, telekom sektöründe önemli bir güç birliği olan birleşmeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada,

“Turkcell Grup bünyesinde faaliyet gösteren iki şirketimizin birleşmesi ile Superonline’ın sahip olduğu gelişmiş ürün ve servislerini Tellcom’un güçlü altyapısına entegre ederek yolumuza daha da güçlü bir şekilde devam ediyoruz” dedi. Erkan, Superonline’ı rakiplerinden ayıran en önemli noktanın, kendi fiber optik altyapısını kurmak üzere yaptığı yatırımlar olduğunu belirterek; bu yatırımlarla sektörün gelişmesinde ve ülkenin kalkınmasında önemli bir rol oynadıklarını, yerleşik operatörün iletişim omurgasına güvenilir bir alternatif oluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.