Televizyonunu kapat!

Türkiye'de 4.sü düzenlenecek 'Turn off TV' kampanyası çerçevesinde 25 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasnda televizyonlar kapalı tutulacak.

25.04.2005 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de 4.sü düzenlenecek ‘Turn off TV’ kampanyası çerçevesinde 25 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasnda televizyonlar kapalı tutulacak. Kanallardaki programları protesto etmek amacıyla gerçekleştirilen eylemin tanıtım toplantısında konuşan Tüketiciler Birliği Başkanı Av. Bülent Deniz, “Bizi uyuşturan, gerçeklerden koparan ve kötüyü, iyi olarak sunan bu yayıncılık anlayışını reddediyoruz.” dedi.

Turn Off TV/Türkiye Kampanyasına desek veren kuruluşlar şöyle: Aileyi Koruma Grubu, Akabe Vakfı, Ak-Der Ayrımcılığa Karşı Kadın Hakları Derneği, Anadolu Gençlik Dergisi İstanbul Temsilciliği, Bir Umut Girişim Grubu, Büyükçekmece Tüketiciyi Koruma Derneği, Erdem, Kültür, Ahlâk ve Dayanışma Derneği, Genç Organizasyon, İHH İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, İnsan Vakfı, Kadından Topluma Eğitim Grubu, Kültürlü Gençlik Derneği, Mardinliler Vakfı, Marmara Tüketicileri Koruma Derneği, Mazlumder İstanbul Şubesi, Nusaybinliler Derneği, Özgürder Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları Derneği, Sade Yaşam Grubu, Sağlık-Der, Sefa Vakfı, Tüketiciler Birliği, Tüm Hukukçular Birliği, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.