MediaCat

Teedo’da üst düzey atama

Teedo’da pazarlama ve büyümeden sorumlu direktör olarak görev alacak isim belli oldu.

Eğitimde teknolojinin gücünü kullanarak beyaz yakalı profesyonellerin kariyerlerini zenginleştirmeye odaklanan online eğitim platformu Teedo’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Teedo’da pazarlama ve büyümeden sorumlu direktör görevine Cansu Karagül atandı.

Marmara Üniversitesi İngilizce Sosyoloji Bölümü’nden 2011 yılında birincilikle mezun olmasının ardından yüksek lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Genel Sosyoloji ve Metodoloji Bölümü’nde tamamlayan Cansu Karagül, kariyerine kurumsal iletişim uzmanı olarak adım attı. Yerel ve global çeşitli teknoloji, medya ve hizmet şirketlerinde dijital, kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında sorumluluklar üstlenmesinin ardından proje koordinatörü olarak görev aldığı Kapital Medya’da tüm yerel ve global etkinliklerin dijital kampanyaları, marka işbirlikleri, pazarlama ve iletişim stratejilerinin yürütülmesine destek verdi. Temmuz 2019 itibarıyla kariyerine Tohum Otizm Vakfı Dijital İletişim Koordinatörü olarak devam eden Karagül, bir yıl sorasında pazarlama yöneticisi olarak Soycan Şirketler Grubu’na katıldı. Nisan 2022 tarihinden bu yana Akyaşam Yönetim Hizmetleri-Akasya AVM’nin tüm pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenen Karagül, 15 Nisan tarihi itibarıyla Teedo’daki yeni görevine başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.