TEB KOBİ TV’de ‘Uzmanlar’ bölümü yayına başladı

Vodaco Agency tarafından yönetilen TEB KOBİ TV’de, 5 ayrı uzman için tasarlanmış özel sayfalardan oluşan 'Uzmanlar' bölümü yayına başladı...

30.03.2009 - 18:14 | MediaCat

Vodaco Agency tarafından yönetilen TEB KOBİ TV’de, 5 ayrı uzman için tasarlanmış özel sayfalardan oluşan ‘Uzmanlar’ bölümü yayına başladı. Vodaco Agency ‘Uzmanlar’ bölümünü; kullanıcıların uzmanlara kolayca sorular yöneltip yanıtlarını görsel ve yazılı olarak alabilecekleri biçimde tasarladı. www.tebkobitv.com ziyaretçileri uzmanlara bu sayfalardan vergi, sosyal güvenlik, iş hukuku, teşvikler, strateji ve kriz yönetimi gibi konularda sorular yöneltip bilgi alabiliyorlar.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) adına, KOBİ’lerin gelişimine, eğitimine, kendi aralarında bilgi paylaşımına ve iletişimine katkı sağlamak amacıyla yayın yapan TEB KOBİ TV’de KOBİ’lerin ihtiyacı olan bilgi ve desteği kolayca sunmak için oluşturulan “Uzmanlar” bölümündeki uzman sayısı 1’den 5’e çıkarıldı. Vergi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü KIZILOT’tan sonra “Uzmanlar” bölümüne alanlarında uzman olan; Sosyal Güvenlik Uzmanı Ekrem SARISU, İş Hukuku Uzmanı Sezgin ÖZCAN, Şirket Stratejisi Uzmanı Prof. Dr. Arman KIRIM ve Teşvik Uzmanı Prof. Dr. Nevzat SAYGILIOĞLU katıldı.

Vodaco Agency Müşteri Direktörü Yılmaz ALTUN konuyla ilgili olarak; “Vodaco Agency olarak projeyi sahiplenmenin, çalıştığımız kurumlarla sürekli iletişim ve uyum halinde olmanın başarı için şart olduğunu düşünüyoruz. İnanıyorum ki TEB KOBİ TV projesi, kurum-ajans partnerliği ile uyumlu çalışma sonucunda elde edilen başarılara önemli bir örnektir. Bilgi çağında bilgiye kolay erişim çok önemlidir. Biz, TEB KOBİ TV’de bunu sağlayarak, KOBİ’lerin gelişimine, dolayısı ile toplumsal kalkınmaya katkıda bulunduğumuz için çok mutluyuz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.