TBWAİstanbul’da yeni atamalar

TBWAİstanbul, başarıyla geçen 2009 yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde yeni bir yapılanma içerisinde görev değişiklikleri gerçekleştirdi...

21.12.2009 - 00:00 | MediaCat

TBWAİstanbul, başarıyla geçen 2009 yılının sonuna yaklaştığımız şu günlerde yeni bir yapılanma içerisinde görev değişiklikleri gerçekleştirdi.

TBWAİstanbul’da, 3,5 yıldır Kreatif Direktör olarak çalışan İlkay Gürpınar Kreatif Grup Ajans Başkan Yardımcılığı’na, 7 yıldır Marka Grubu’nda görev yapan Burcu Özdemir Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcılığı’na ve 10 yıldır Stratejik Planlama departmanında çalışan Toygun Yılmazer Stratejik Planlama Ajans Başkan Yardımcılığı’na atandı.

Yaratıcı Ekip’te “Group Head” olarak görev yapan Emre Kaplan ve Volkan Karakaşoğlu yeni dönemde görevlerine Kreatif Direktör olarak devam edecekler. Yine Stratejik Planlama departmanında “Senior Planlamacı” olarak görev yapan Tuğyan Çelik ise yeni görevinde Stratejik Planlama Direktörü olarak devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.