MediaCat

Tazefikir’de üst düzey atama

Ajansın inovasyondan sorumlu yeni ajans başkan yardımcısı belli oldu.

Tazefikir’de üst düzey atama

2006 yılından bu yana faaliyet gösteren tam hizmet reklam ajansı Tazefikir’de inovasyondan sorumlu ajans başkan yardımcılığına Murat Koçuk atandı.

2013 yılından bu yana Tazefikir İnovasyon Direktörü olarak görev yapan Murat Koçuk, Tazefikir İnovasyondan Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı olarak eski sorumluluklarının yanı sıra ajansın iş süreçleri de dahil olmak üzere dijitalleşme konularından sorumlu olacak. Koçuk, ayrıca, Tazefikir’in hayata geçireceği yeni dijital ürün ve platformların yönetiminde de faal olarak rol oynayacak.

2001 yılında Ulus Holding’te başlayan kariyeri süresince TEB İletişim, Yeni Renk ve Simurg Yatırım’ın yanı sıra kendi kurduğu Crimson Danışmanlık ve Yönetim’de görev alan ve 2013’te Tazefikir ailesine katılan Murat Koçuk yeni göreviyle ilgili şu açıklamada bulundu:

“Ajanslar artık teknolojiden sadece yararlanan değil, teknolojiyi üreten sıfatıyla da hareket etmeli. Yenilikçi çözümler geliştiremeyen, yaratıcı fikri ve teknolojiyi birleştiremeyen ajanslar gelecekte var olmayacak. Bu nedenle, Tazefikir’de inovatif çalışmalara her zamankinden daha çok önem veriyoruz. Başarılı olmak için önce doğru ve nitelikli verinin analizini gerçekleştirmeli, hedefleri belirlemeli ve kaynakları etkin kullanmalıyız.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.