Tasarımcılar sokağa çıkıyor

Tasarımcılar, grafik tasarımın bugününden başlangıcına yürüyor...

04.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Tasarımcılar, grafik tasarımın bugününden başlangıcına yürüyor.

Tasarım Yürüyüşü, çiçeği burnunda bir tasarım grubu olan Tasa’nın ilk etkinliği. Temel amacı grafik tasarımın toplumsal itibarını artırmak olan Tasa bu alandaki ilk adımını sokağa doğru atıyor ve tasarım dostlarını grafik tasarım için yürümeye çağırıyor.

5 Haziran 2010, Cumartesi günü yapılacak etkinliğe Grafikerler Meslek Kuruluşu da destek veriyor.Tasarımcılar ve tasarım dostları bu yürüyüşte Sait Maden ve İlhan Bilge ile muhabbet edecek ve hat ustası Emin Barın’ı anacak. Karaköy’den Sultanahmet Meydanı’na kadar uzanan bu bir günlük etkinlik boyunca, grafik tasarımcılar yan yana yürüyeceği meslektaşlarıyla sohbet edip İstanbul’un eski kent dokusunu yakından soluyacak. Yürüyüş, Karaköy’den, Mimarlar Odası sergi salonundaki 29. GMK-Grafik Ürünler Sergisi’nden başlıyor. Tasarım Yürüyüşü, Türkiye görsel iletişim tasarımında güncel durumun bir özetiyle başlıyor ve modern grafik tasarımın başlangıcı olarak kabul edilen İhap Hulusi’ye selam durarak bitiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.